Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Ligota Polska - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe Ligota Polska

Ligota Polska,dolnośląskie

189 900 zł35,21 m² 5 393,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie w pobliżu Oleśnicy! Możliwość zakupu przez obcokrajowców! Zamieszkaj w urokliwym, zacisznym miejscu z doskonałym połączeniem do Oleśnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Spalice(Ligota Polska + 10 km)

529 000 zł70 m² 7 557,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

70 metrów W cenie kawalerki | ogród | pompa ciepła | osiedle rzędów Boguszyce / Spalice | 5 km od Oleśnicy Jeśli rozważasz zakup mieszkania we Wrocławiu zatrzymaj się na chwilę. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,80 m² 11 344,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | balkon narożny 12 m | klimatyzacja | 2019 r. | parking za szlabanem Oleśnica, ul. Szmaragdowa Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,8 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oleśnica

Oleśnica(Ligota Polska + 12 km)

507 609 zł52,81 m² 9 611,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację 0% prowizji / bez podatku pcc oleśnica / winda / balkon Polecam nowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, usytuowane w samym centrum Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Skoroszów

Skoroszów(Ligota Polska + 25 km)

330 000 zł99 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w domu wielorodzinnym ,cichej i spokojnej okolicy z dala od ruchliwej ulicy. Mieszkanie o powierzchni 99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

350 110 zł44,60 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkanie do wykończenia | Oleśnica, ul. Wileńska Szukasz nowoczesnego mieszkania, które urządzisz według własnego gustu? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: oleśnica, ul. Wileńska Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Traugutta

Oleśnica(Ligota Polska + 12 km)

205 000 zł18,90 m² 10 846,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1850

Oleśnica l Rynek l Traugutta 4 Lokalizacja w ścisłym centrum Oleśnicy Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Sprzedający. Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Syców

Syców(Ligota Polska + 14 km)

320 000 zł41 m² 7 804,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Oferta od Dewelopera. Bez pcc! Bez Prowizji! W ofercie mieszkania o pow. ok. 32mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Syców

Syców(Ligota Polska + 14 km)

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Nowe mieszkania na Osiedlu Leśnym, pow. 55 m2 - Syców. 3 pokoje | 55 m | ogródek | 2 miejsca parkingowe | bez pcc Nowoczesne mieszkania deweloperskie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Namysłów

Namysłów(Ligota Polska + 23 km)

189 000 zł57,81 m² 3 269,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania wraz z balkonem o pow. użytkowej 57,81 m2, wraz z przynależnym ogródkiem działkowym, piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Oleśnica(Ligota Polska + 12 km)

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta skierowana do klientów gotówkowych Oleśnica sprzedaż udziału 1/4, 4 pokojowe mieszkanie 62 m w 4 lokalowej kamienicy. Szukasz komfortowej przestrzeni w świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ligota Polska

Ligota Polska,dolnośląskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie o pow. ok. 35 m2, 2 pokoje, i piętro- ligota Polska. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze oraz grunt przy pomieszczeniu gospodarczym stanowiący niewielki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij